Groot in aanbod, speciaal in lokaal.

Dat is Jumbo Foodmarkt Koornneef Mall of the Netherlands

Adresgegevens

Liguster 2
2262 AC Leidschendam

Openingstijden

Ma t/m vr: 7:00 - 22:00
Za:                7:00 - 22:00
Zo:                8:00 - 21:00

 

Parkeren

Het parkeren is gratis.

  • Facebook
  • Instagram
Jumbo Foodmarkt Koornneef Mall of the Netherlands

Koornneef's specials in Leidschendam

Nieuws en acties van Jumbo Foodmarkt Koornneef Mall of the Netherlands

 

17-01-2025

Nieuw bij Jumbo Foodmarkt Koornneef: 100% natuurlijke, slowjuiced sapjes, shotjes en soepen van Cilly Juices

Vanaf nu verkrijgbaar bij Jumbo Foodmarkt Koornneef in Naaldwijk, Leidschendam en Scheveningen: Cilly Juices! De sapjes, shotjes en soepen zijn ingevroren te koop, zodat je altijd kunt genieten van verse kwaliteit, wanneer het jou uitkomt. Liever direct genieten? Probeer de ultra verse sapjes in ons gezellige Foodcafé of neem ze mee voor onderweg!

Groentesapjes van Nederlandse bodem, 100% slowjuiced en vooral heel erg lekker!
Cilly Juices maakt de meest voedzame en vooral lekkere groentesappen. Wil je genieten van een gezonde levensstijl zonder in te boeten op smaak? Cilly Juices heeft de perfecte oplossing! De sappen zijn niet alleen lekker, maar ook gemaakt van de beste, duurzame ingrediënten. Van voedzame sappen tot heerlijke detox pakketten die je energie geven. 1 sapje is goed voor 50% van de dagelijks aanbevolen hoeveelheid groente.

 

Bij Jumbo Koornneef maak je ‘t mee met mosselen en schelpen!

Bij Jumbo Koornneef maak je ‘t mee met mosselen en schelpen! Verbaas iedereen met Vette & Verhaart’s Mosselfeestje. Of je nu gaat voor een smaakvolle pasta of heerlijke tapas bij de borrel, met onze mosselen zet je in een handomdraai iets lekkers op tafel.
Stoom ze snel en makkelijk in de handige verpakking, of kies voor bakken, wokken of de barbecue. Vergeet niet een mosselreceptkaart mee te nemen in onze winkel. Probeer ook onze andere schelpenfeestjes, zoals Vongole- of Kokkelfeestje.

Zevende Jumbo Koornneef supermarkt in Monster feestelijk geopend

Zevende Jumbo Koornneef supermarkt in Monster feestelijk geopend

De Jumbo Koornneef heeft op woensdag 29 mei de deuren van haar nieuwe winkel aan de Molenbrink in Monster geopend. Inwoners van Monster en omgeving hebben hier volop keuze uit een uitgebreid en gevarieerd assortiment. 

Klanten hebben in de nieuwe supermarkt volop keuze uit een compleet en gevarieerd (lokaal) assortiment aan eten en drinken. Denk aan de producten van Landwaart Culinair, Slagerij Zwaard, bakkerij Van den Berg en Bakkerij Huijsgemaakt. Ook is er een grote versafdeling waar klanten rijk belegde broodjes, salades, macarons, verse sushi, verse pizza’s, borrelschalen en handgedraaide boeketten kunnen kopen. 

Ondernemer Edward Koornneef is trots op de nieuwe winkel: “Samen met mijn team ben ik ontzettend blij om onze zevende supermarkt te openen. Ons winkelteam is er helemaal klaar voor om de inwoners van Monster en omgeving volop keuze uit het varieerde aanbod en winkelplezier te bieden in onze winkel. Ik wil iedereen dan ook van harte uitnodigen om een kijkje te komen nemen.”

Met de komst van deze supermarkt  heeft Jumbo Koornneef vier winkels in Westland: Monster, Naaldwijk (Foodmarkt), Kwintsheul en Wateringen. Buiten Westland heeft Jumbo Koornneef nog supermarkten in Oud-Beijerland, Scheveningen en Leidschendam (Foodmarkt).  

Lees hier het artikel op Rodi.nl/westland

Blijf op de hoogte van nieuws en acties

Via het 'social' kanaal naar keuze:

Via e-mail: